Penzion U Zmátlů na Vysočině

Penzion

V překrásné krajině rozprostírající se kolem jednoho z nejvyšších vrcholů českomoravské vrchoviny naleznete deset kilometrů od Pelhřimova v malé obci Sázava náš rodinný penzion U Zmátlů, kde vás ubytujeme v pěti hotelových pokojích.

Restaurace

V přízemí penzionu

Parkoviště

Venkonvní stání s dostatečnou kapacitou

Úschovna

Bezpečné uložení jízdních kol a lyží

Internet

WIFI v celém penzionu zdarma

Sprcha a WC

Vlastní sprcha a WC v každém pokoji

Pro naše hosty je celoročně připraveno ubytování v pěti hotelových pokojích. Každý pokoj disponuje manželskou postelí, vlastní koupelnou se sprchou a sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením k internetu.

Ceník ubytování

od 28.3. 2024

440 Kč / noc / osoba (2 a více nocí)

550 Kč / noc / osoba (1 os na více lůžkovém pokoji)

550 Kč / noc / osoba / pouze 1 noc tzn. přespání

300 Kč / noc / osoba do věku 8 let


Snídaně

120 Kč / osoba


Rezervovat ubytování  aktuálně  rezervační systém nefunguje . Pracujeme na odstranění technické závady. Rezervace můžete psát na meil: info@penzion-uzmatlu.cz. Děkujeme za pochopení.

V přízemí penzionu se nachází restaurace, vinotéka a sál s přilehlou zahrádkou s venkovním grilem a dětským koutkem s trampolínou a prolézačkou. Naši hosté mohou parkovat na soukromém venkovním stání s dostatečnou kapacitou. Svá jízdní kola či lyže si můžete bezpečně uložit v úschovně v zázemí penzionu.


Stravování hostů probíhá v naší restauraci formou plné penze, polopenze, popřípadě pouze snídaně. Pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých regionálních surovin a stravování si můžete objednat již v průběhu rezervace vašeho ubytování.

Jen několik kroků od penzionu relaxujte v létě i zimě v přírodě protkané turistickými cestami, cyklostezkami a naučnými stezkami pro děti.

Storno podmínky :

Zrušení pobytu  3 dny před příjezdem či nepřijetí vůbec 100% ceny pobytu.

Zrušení domluvené akce (vinárna, sál, zahrada,výčep) 1 týden  před konáním akce 300 Kč/os. ,  svatba  2000Kč/osoba

Mezi často vyhledávané místo v letních měsících patří vrch Kremešník s rozhlednou Pípalka položené 765 m.n.n, z jejíž 40 metrů vysoké vyhlídky lze zahlédnout hrad Lipnici, Roštejn, vrcholy Čeřínku a Javořice, ale i za příznivého počasí Žďárské vrchy, Krkonoše a Šumavu. Rozhledna je svým návštěvníkům otevřena od dubna do září vždy o víkendech a svátcích od 10 do 17 hodin (v měsících červenec a srpen pak každý den ve stejné hodiny). V zimě Křemešník láká na svou 370 metrů dlouhou sjezdovku pro začínající i zkušené lyžaře a snowboardisty.

V deset kilometrů vzdáleném městě Pelhřimov, známém také jako město rekordů a kuriozit, je pro vás celoročně otevřeno Muzeum rekordů a kuriozit, kde si můžete mimo jiné prohlédnout i českou knihu rekordů. Otevírací doba expozic Muzea rekordů a kuriozit je každý den od 9 do 17 hodin s poslední prohlídkou v 16:15 hodin.